Vajuta siia, et näha hoonet täies ilus ;)
22.10.2014

Inimesed

Raul Järg

Juhataja
+372 530 100 90
raul@arhitektuurikeskus.ee

Merike Krais

Finantsspetsialist
+372 50 74 991
merike@arhitektuurikeskus.ee

Rait Talvik

Teenuste ja koolitusjuht
+372 56 978 680
rait@arhitektuurikeskus.ee

Eve Arpo

Produtsent
+372 56 460 564
eve@arhitektuurikeskus.ee

Maria Kristiin Peterson

Produtsent
+372 523 1121
maria@arhitektuurikeskus.ee

Anett Tõnismäe

Projektijuht
+37253975000
anett@arhitektuurikeskus.ee

Ragne Soosalu

Projektijuht
+372 58 371 984
ragne@arhitektuurikeskus.ee

Katrin Tomiste

Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist
+372 56 605 299
katrin@arhitektuurikeskus.ee

Maria Tilk

Sündmuste teenindus
+372 58 387 182
maria.tilk@arhitektuurikeskus.ee

Ivar Härm

Haldusjuht
+372 51 678 63
ivar.harm@arhitektuurikeskus.ee

Joris Fromet

Projektijuht, Prantsusmaa
+336 0840 1334
jfromet@gmail.com

Jana Valliste

Teenuste ja koolitusjuht (lapsehoolduspuhkusel)
+372 51 13 685
jana@arhitektuurikeskus.ee